Santvaros

Medinės stogo santvaros – šiuolaikiška stogų dengimo technologija

Bendradarbiaujame su statybos įmonėmis, ir privačiais asmenimis, kurie užsiima namų statyba, pasiūlydami  kokybiškas medines stogo konstrukcijas. Sudarius ilgalaikes sutartis, pritaikome lanksčią kainodaros ir nuolaidų sistemą.

 

Stogo santvaros gaminamos iš C24 klasės medienos. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų įmonei suteiktu CE sertifikatu! CE ženklas suteikia informaciją vartotojui, visų pirma apie tai, kad gaminys atitinka esminius ES normų reikalavimus ir kad yra praėjęs atitinkamas patikrinimo procedūras.

 

 

 DAUGIAU APIE SANTVARAS ...

 

Medinės stogo santvaros yra gamybos ceche pagamintos konstrukcijos, kurios sujungiamos tarpusavyje specialiomis perforuoto plieno dantytomis plokštelėmis. Tokiu būdu įrengiama tvirta stogo konstrukcija, taupanti medžiagas ir maksimaliai išnaudojanti panaudotų medžiagų laikančiąją galią.

 

  

 

Gamindami medines stogo santvaras, pirmiausia jas suprojektuojame specialia kompiuterine programa „RoofCon“. Vėliau stogo konstrukcijos elementus surenkame gamybos ceche ir transportuojame į statybos vietą. Čia stogą baigiame montuoti ant pastato. Tokia stogų dengimo technologija savo kokybe ir ekonomiškumu pralenkia įprastus gegnių stogus.

 


 

 


Jūs liksite patenkinti pasirinkę medines stogo santvaras, nes Jūsų stogas bus:

 • Kokybiškas. Stogo santvaras projektuojame kompiuterine programa, konstrukcijos elementus pjaustome pritaikę modernią gamybos technologiją ir naudodami šiuolaikišką įrangą CNC stakles Hundegger Speed Cut3. Tai leidžia medieną supjaustyti milimetrų tikslumu. Konstrukcijas montuoja kvalifikuoti darbininkai, todėl visos dalys sujungiamos tiksliai ir kokybiškai. Santvaras gaminame iš sausos, kalibruotos medienos, todėl laikui bėgant jos neišsikraipo.
 • Tvirtas. Medines stogo konstrukcijas tarpusavyje sujungiame specialiomis perforuoto plieno dantytomis plokštelėmis. Konstrukcijoms sujungti naudojame didelės jėgos presą. Jis tolygiai iš abiejų pusių sujungia santvaros elementus. Šios konstrukcijos stogų laikomoji galia yra gana aukšta: stogo santvaros geba atlaikyti dideles sniego, vėjo apkrovas.
 • Ilgaamžiškas. Visas konstrukcijas impregnuojame antiseptikais ir antipirenais, todėl jos yra ilgaamžiškos, atsparios ugniai ir apsaugotos nuo kenksmingo aplinkos poveikio.
 • Greitai uždengtas. Moderni gamybos technologija leidžia medines stogo konstrukcijas pagaminti ypač greitai. Konstrukcijas gaminame ceche, o statybos vietoje jas tik sumontuojame. Todėl stogo įrengimo laikas sutrumpėja nuo savaitės iki poros dienų.
 • Pigus. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad stogo santvarų įrengimas yra brangesnis nei gegnių, tai tik klaidingas įspūdis. Gaminant santvaras gali būti sunaudojama net tris kartus mažiau medienos. Taigi tvirtesniam stogui įrengti reikia mažiau medžiagų. Jau sumontuotas santvarinių konstrukcijų stogas kainuoja 20–40 proc. pigiau, negu stogas, pagamintas tradiciniu būdu, nes taupomos medžiagos ir laikas.
 • Šiltas. Apšiltinti santvariniai stogai turi geresnių termoizoliacinių savybių nei metaliniai. Naujas ir tinkamai įrengtas medinių konstrukcijų stogas teigiamai veikia pastato mikroklimatą ir taupo energiją.
 • Natūralus ir draugiškas aplinkai. Konstrukcijas gaminame iš natūralių medžiagų. Be to, gamybos procese sunaudojame mažiau medienos.
 • Švari aplinka. Konstrukcijas gaminame gamykloje, o statybos vietoje jas tik sumontuojame. Todėl statybos vietą paliekame švarią – nereikės rūpintis statybos vietos valymu ir atliekų išvežimu.

 

 

 

 

 

 

Rinkitės medines stogo konstrukcijas, jeigu reikia stogo:

 • Gyvenamajam namui. Medinės stogo konstrukcijos puikiai tinka gyvenamiesiems namams, garažams, sandėliukams ir kitiems namų ūkio pastatams. Mes, atsižvelgdami į pastato ypatumus, pasiūlysime kelis stogo konstrukcijos variantus, o Jums liks išsirinkti priimtiniausią.
 • Gamybiniam, komerciniam ar ūkio paskirties pastatui. Medinės stogo konstrukcijos puikiai tinka ne tik mažiems, bet ir itin didelių gabaritų pastatams.
 • Renovuojamam pastatui. Renovuodami pastatus, norite kuo greičiau pakeisti stogą, kad apsaugotumėte pastato vidų nuo lietaus, saulės, vėjo ir kito aplinkos poveikio. Medines stogo konstrukcijas sumontuojame vos per kelias dienas, todėl ši technologija labai tinka renovuojamiems pastatams.

 

 

  

 

 

Mes galime padaryti šių rūšių santvaras:

 

 

   Konstrukcijų gali būti pačių įvairiausių. Pvz. Eifelio bokštas. Statybos paroda Resta2019

 

eifelio bokstas

 

 

 

Daugiau ir išsamiai apie medinių stogų santvaras ...

 

ekosantvaros        Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

 

                                                  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

                                                     +370 611 89918

 

Karkasinių-skydinių namų projektai

Karkasinis namas 85-40

  Grįžti prie projektų   Namas EKO 85-40 Ekonomiškas, jaukus  vieno aukšto su mansarda skydinis gyvenamas namas. Idealiai tinkantis 3-5 asmenų šeimai. Statant soduose statybos...

Skydinis Karkasinis namas EKO 85

  Grįžti prie projektų   Namas EKO 85 Ekonomiškas, jaukus, nedidelis vieno aukšto skydinis namas. Idealiai tinkantis 3 - 4 asmenų šeimai. Pritaikytas gyvenimui ištisus metus...

Modernus skydinis namas EKO 130m2

Grįžti prie projektų   Projektas EKO 130-plokščiu stogu       {gallery}modernus skydinis 130m2 namas{/gallery}  

Modernus skydinis namas EKO 130m2 su k…

Grįžti prie projektų   Projektas EKO 130-plokščiu stogu     {gallery}modernus skydinis namas 130m2 su klinkeriu{/gallery}  

Skydinių namų kainos

Grįžti prie projektų   NAMO PROJEKTAS EKO 80 ekonomiškas   Tai nedidelis , jaukus, nebrangus, protingai išdėstytas 80m2 karkasinis - skydinis  namas, skirtas gyventi...

Modernus skydinis karkasinis namas Giedr…

Grįžti prie projektų   NAMO PROJEKTAS EKO 80 Giedrius   Tai nedidelis , jaukus, nebrangus, protingai išdėstytas 80m2 karkasinis  namas, skirtas gyventi 3-4 asmenų...

created by igrkiv.ru
Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Ok