Skydinių karkasinių namų gamyba ir statyba

Karkasinių Skydinių namų statyba  SKYDINIAI NAMAI

 

Kas yra skydinis namas? Skydiniai namai – karkasiniai namai, pastatyti iš ceche pagamintų skydų ir sumontuoti statybos aikštelėje. Tai viena populiariausių namų statybos technologijų vakaruose. Šių namų statyba yra ekonomiška ir draugiška aplinkai, tokio pastato eksploatacijos kaštai yra mažesni nei mūrinių namų. Skydinių namų statybos technologija populiarėja dėl paprasto ir greito statybos būdo bei ekologiškumo.

 

Jums tik reikės išsirinkti projektą. Norėdami pasistatyti skydinį namą, pirmiausia turėsite žinoti, kokio namo Jums reikia. Mes galime pastatyti namą pagal individualų Jūsų projektą arba pasiūlysime įvairių standartinių namų projektų. Namai gali būti iš įvairiausio sudėtingumo konstrukcijų. Jeigu pageidausite, galime pastatyti ir daugiaaukštį. Kai jau nuspręsite, kokio namo Jums reikia, parengsime darbinį techninį projektą. Taip pat turėsite nuspręsti, ar name gyvensite ištisus metus, ar namą naudosite tik poilsiui. Nuo to priklausys, kokios medžiagos bus naudojamos sienoms apšiltinti, ir, žinoma, namo kaina.

 

Konstrukcijas gaminame gamybos ceche. Visas skydinių namų konstrukcijų gamybos procesas vyksta gamybos ceche. Jas pagaminame per 1–2 savaites.

Gamindami namo karkasą pirmiausia moderniomis ir labai tiksliomis CNC staklėmis Hundegger Speed Cut3 supjaustome visas reikalingas detales.  Jos padaro labai tikslius pjūvius. Pagrindinis vidinis karkasas gaminamas iš džiovintos kalibruotos graduotos sertifikuotos medienos. Detalių storis priklauso nuo pasirinkto karkaso dydžio. 

 

 CNC staklių Hundegger Speed Cut 3 galimybės

 

DĖMESIO !!! Teikiame Pre-cut paslaugą! Karkasinių namų, stogų, santvarų ir kitų medienos konstrukcijų gamintojams, bei statytojams.

 

       

karkasinis namas Cut paslauga karkaso surinkimas

 

Supjaustytas detales sujungiame ir taip pagaminame pagrindinį karkasą. Sukalę rėmą, iš lauko pusės uždedame priešvėjinę plokštę. Tada karkasą padengiame garso ir šilumos izoliacija. Tam gali būti naudojama mineralinė, akmens arba stiklo vata. Mes, statydami skydinius namus, paprastai naudojame ekovatą. 

 

karkasas  instaliacija  apsiltinimas

 

Karkasą padengę šilumos ir garso izoliacinėmis medžiagomis, uždedame garo plėvelę. Ji namą susandarina, sulaiko šilumą, neleidžia kondensuotis drėgmei.

Ant garo plėvelės dedame medinius tvirtinimo tašelius. Jie suformuoja vėdinamą oro tarpą. Tarp šių tašelių montuojamos elektros instaliacijos. Jeigu pageidausite, galime sudėti ir specialius gofruotus PVC vamzdžius elektros instaliacijai.

Karkaso apačioje įmontuojame „šukas“. Jos apsaugo namą nuo graužikų.

 

karkasine siena isover     gips pertvara ant medinio karkaso 1   karkasinio namo silumos izoliacijos montavimas 6

 

 

Surinktą karkasą belieka paruošti apdailai. Iš lauko pusės populiariausia yra medžio apdaila, tačiau galimi bet kokie kiti variantai: tinkavimas,  klinkerio plytelės ir kitokia Jūsų pasirinkta technika.

 

    

 

 

Klijuoto tašo namų statyba

 

Rąstas yra ir išorinio, ir vidinio interjero detalė, nereikalaujanti papildomos apdailos.
Statydami rąstinius namus ar kitokius medinius statinius mes naudojame klijuotą medieną. Tai ilgas, tačiau nemažai privalumų turintis procesas. Tašams paruošti naudojama tik gerai išdžiovinta mediena. Išdžiovinti visą rąstą yra sudėtinga, todėl jis pirmiausiai supjaustomas į lentas.

Daugiau apie klijuoto tašo statinių technologiją ...

 Išsami informacija apie klijuoto tašo namus, vasarnamius, pavėsines, palėpes ir kitas konstrukcijas.

 

            Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 bruseliai Supjauti bruseliai 

 

 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

+370 611 89918

Karkasinių-skydinių namų projektai

Karkasinis namas 85-40

  Grįžti prie projektų   Namas EKO 85-40 Ekonomiškas, jaukus  vieno aukšto su mansarda skydinis gyvenamas namas. Idealiai tinkantis 3-5 asmenų šeimai. Statant soduose statybos...

Skydinis Karkasinis namas EKO 85

  Grįžti prie projektų   Namas EKO 85 Ekonomiškas, jaukus, nedidelis vieno aukšto skydinis namas. Idealiai tinkantis 3 - 4 asmenų šeimai. Pritaikytas gyvenimui ištisus metus...

Modernus skydinis namas EKO 130m2

Grįžti prie projektų   Projektas EKO 130-plokščiu stogu       {gallery}modernus skydinis 130m2 namas{/gallery}  

Modernus skydinis namas EKO 130m2 su k…

Grįžti prie projektų   Projektas EKO 130-plokščiu stogu     {gallery}modernus skydinis namas 130m2 su klinkeriu{/gallery}  

Skydinių namų kainos

Grįžti prie projektų   NAMO PROJEKTAS EKO 80 ekonomiškas   Tai nedidelis , jaukus, nebrangus, protingai išdėstytas 80m2 karkasinis - skydinis  namas, skirtas gyventi...

Modernus skydinis karkasinis namas Giedr…

Grįžti prie projektų   NAMO PROJEKTAS EKO 80 Giedrius   Tai nedidelis , jaukus, nebrangus, protingai išdėstytas 80m2 karkasinis  namas, skirtas gyventi 3-4 asmenų...

created by igrkiv.ru
Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Ok